Вітаємо на новому сайті нашого закладу!
Матеріали, опубліковані до 31.08.2022 запитуйте в адміністратора або пишіть на адресу suzirya01@gmail.com

22 квітня - Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

​​​​​​​Щорічно 22 квітня відзначається Всесвітній день Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка подарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Всесвітній  день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.

Чергова зустріч відбулася для учнів 10-А ,10-Б класів КЗ «ОЗЗСО «Сузір’я» Оріхівської міської ради з фахівцями Українського Червоного Хреста .

До збору долучився й 1-А клас.
Передаємо естафету далі.
Долучайтеся й ви!

15 квітня о 20:22 | Денисенко В. І. | 1 коментар

Учні нашого закладу були учасниками Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Fake: як розпізнати та протидіяти?», який відбувся 01-05 квітня 2024 року.

Щороку “ Сузір’я” першого тижня квітня відзначає своє особливе свято,
цей день не знайдеш у жодному календарю, але в серці оріхів’ян
,відголоском багатьох років, бринить День народження освітнього
закладу!

1 квітня в офлайн-форматі відбувся брейн-ринг для учнів 8-их класів в рамках відзначення Дня закладу освіти.

Нушенята 1-А та 1-Б привітали рідне «Сузір’я» з Днем народження запальним флешмобом.

2 квітня о 20:46 | Денисенко В. І. | 1 коментар

01.04.2024 п​​​​​​​рактичний психолог КЗ ОЗЗСО "Сузір'я" Соловей О.В. та соціальний педагог Наріжна В.В. провели для учнів 8 класів заняття з елементами тренінгу «Цінності в житті молодої людини».

Уже десятий рік поспіль Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла
Коцюбинського проводить Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс «Шевченкова весна».

Сьогодні, 1 квітня, наше рідне «Сузір’я» святкує чергову річницю від дня свого створення.

Цікаво, насичено, інформативно, а головне – смачно - все це було
на майстер-класі з виготовлення суші від профі-сушиста ресторану «Сер
Ланселот» для учнів 6-А класу.

Вибір закладу освіти — одне з найважливіших рішень у житті здобувачів освіти.

Весна- справжнє свято, що надихає на зміни. Це час пробудження всього живого та розквіту природи. Саме в останній березневий день дружня родина 6-В класу вирішила зустрітись разом,провести з користю вільний час й насолодитись теплим весняним днем.

Цього разу учні 8-А класу разом з класним керівником відвідали квеструм «З днем народження, Біллі!» від компанії “The Game” в м. Запоріжжя.

26 березня 2024 року для учителів була організована практична зустріч в STEM-HUB ЗОІППО ЗОР за темою: «Основи роботи з мікроскопом на уроках природничої освітньої галузі».

Весна в українців з давніх-давен асоціювалася з оновленням, з вірою в найкраще, а в десятикласників « Сузір’я» ще й з канікулами.

Педагогині методичного об’єднання вчителів іноземних мов є активними учасниками щорічної Малої академії наук України.

28 березня о 18:26 | Міронова Л. І. | 1 коментар