Новий навчальний рік!

Зустріч з представником федерації  "Спас"

Дата: 29 вересня о 12:32
54 перегляда

Зустріч з президентом Федерації козацького бойового мистецтва «Спас» - Рижовим Костянтином Анатолійовичем

За честь і гідність України,

За волю, правду і добро

Вони боролись щохвилини,

Їх кров лилася як вино!

Українські козаки – славетні лицарі, мужні воїни. Вони залишили вагомий слід в нашій історії, з ними пов’язано багато цікавих легенд, переказів.

Учні 8 – х класів  долучилися до вивчення історії козацтва і завітали до обласної бібліотеки для юнацтва на зустріч з президентом Федерації козацького бойового мистецтва «Спас» - Рижовим Костянтином Анатолійовичем.  Під час зустрічі діти  мали змогу дізнатися більше  не тільки  про козацтво, але й  про історію федерації «Спас, яка передає не лише мистецтво самозахисту, але й патріотичний дух, любов до рідної землі та повагу до традицій.

Окрім захоплюючої розповіді, Костянтин Анатолійович продемонстрував відео з  основними елементами техніки бою. Діти  переглянули, як відбуваються захист та атака, виконані з максимальною точністю, швидкістю та координацією. Також були продемонстровані елементи озброєного бою, включаючи роботу з шаблею та палицею, які є невід'ємною частиною традиційного українського бойового мистецтва. Учасники школи козацького бойового мистецтва беруть  участь у різних конкурсах, фестивалях. На зустрічі також був присутній один з  учасників конкурсу «Україна має Талант», учень школи «Спасу», сотник Низового Війська Запорозького - Рижов Богдан, який розповів про свої тренування з українських бойових мистецтв запорізьких козаків.

Зустріч з представником федерації  "Спас" стала чудовим прикладом того, як можна поєднати історичну спадщину з сучасністю.

Дякуємо бібліотекарям за чудову зустріч  та можливість для кожного дізнатися більше про свою спадщину, доторкнутися до національних традицій.

Класні керівники 8 –х класів:

Світлана Босенко

Ірина Синчило

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.