Відвідування Обласної Бібліотеки: “Інтелектуальна та Культурна Подорож Семикласників”

Date: 12 лютого о 09:16

Обласна бібліотека завжди відкриває перед учнями світ знань та культури. Нещодавно учні 7-х класів нашої школи відправилися на захоплюючу екскурсію до обласної бібліотеки, де вони мали нагоду не лише збагатити свої знання, а й поглибити розуміння культурного доробку нашого регіону.

Початок візиту був особливо захоплюючим, адже учні мали можливість познайомитися із художником з Оріхівщини - Олександром Зверевим, який презентував свої роботи. Картини, створені цим майстром, вразили своєю красою. Художник вміло передавав у своїх полотнах краєвиди Оріхова, даруючи глядачам можливість зануритися в атмосферу нашого рідного міста, відчути його дух та неповторний колорит.
Після захоплюючого знайомства з роботами митця учні взяли участь у ряді розвивальних ігор, які підготували бібліотекарі спеціально для них. Ці ігри були спрямовані на розвиток логічного мислення, творчості та ерудиції. Вони не лише розважали, а й стимулювали інтелектуальний розвиток дітей, допомагаючи їм розвивати вміння працювати в команді та швидко приймати рішення.
Завершивши цей день, учні повернулися додому з багажем нових вражень та знань. Відвідування обласної бібліотеки стало не лише прекрасним способом провести час, але й важливим етапом у їхньому культурному та інтелектуальному розвитку. Бажаємо, щоб такі події стали традиційними, а знання, здобуті у цей день, надихали учнів на нові досягнення та відкриття.
Щиро дякуємо Яценко Наталії Іванівні та колективу бібліотеки за чудово організовану зустріч!

Класні керівники 7-х класів: Синчило І.А., Босенко С.В., Марич О.М.