Засідання №1 Батьківської ради закладу

Date: 22 вересня 2023 о 20:04

21 вересня відбулося традиційне засідання Батьківської ради закладу у новому складі на 2023-2024 навчальний рік.

Порядок денний:
1. Вступ. Оголошення складу Батьківської ради на 2023-2024 навчальний рік (Гур'єва О.М. - заступник директора з виховної роботи).
2. Аналіз роботи закладу освіти за 2022-2023 н.р., перспективи розвитку закладу у 2023-2024 навч.році. (Кудіна Н.С. - директор КЗ ОЗЗСО "Сузір'я" Оріхівської міської ради).
3. Обрання голови Батьківської ради на 2023-2024 н.р. (Гур'єва О.М.).
4. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання (Карпій А.М. - заступник директора з навчально-виховної роботи).
5.Організація освітнього процесу під час воєнного стану. (Пересипкіна Т.С. - заступник директора з навчально-виховної роботи).
6. Організація безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану (Наріжна В.В. - соціальний педагог).
7. Психологічна підтримка учнів та батьківства в умовах воєнного стану (Соловей О.В. - психолог закладу освіти).

На зустрічі були присутні: 26 представників батьківства (відсутні 2), адміністрація закладу і психолог.

Заслухали виступ директора Кудіної Н.С., яка розповіла про досягнення учнів закладу у минулому навчальному році, окреслила перспективи розвитку та співпраці з батьківством у 2023-2024 н.р.

Карпій А.М., заступник директора з навчально-виховної роботи, нагадала особливості дистанційного навчання в умовах воєнного стану, контроль за виконанням домашніх завдань, зробила акцент на важливості знань і самостійності у виконанні робіт, зазначила неприпустимість  використання  плагіату в  освітньому процесі.

Пересипкіна Т.С., заступник директора з навчально-виховної роботи, познайомила з наказами, нормативними документами, які забезпечують освітній процес в умовах воєнного стану.

Соловей О.В., психолог закладу, звернула увагу на важливість психологічного стану дитини в умовах сьогодення, дала рекомендації батькам щодо організації режиму дня дитини і як створити позитивну атмосферу для навчання та розвитку.

Гур'єва О.М., заступник директора з виховної роботи, провела інструктаж з техніки безпеки, акцентувала увагу на відповідальності батьків за життя та здоров'я дитини під час дистанційного навчання, на обов'язкове створення безпечного середовища за місцем проживання і постійний контроль за дитиною, місцем її перебування.

На засіданні було обрано голову Батьківської ради закладу на 2023-2024 н.р. Більшість голосів підтримало кандидатуру Катерини Олександрівни Савчук.  Батьки мали змогу обговорити проблеми, задати питання адміністрації закладу, висловити побажання і озвучити своє бачення вирішення труднощів.

Плідної праці батьківству у 2023-2024 навчальному році, взаєморозуміння,   здійснення задумів та планів, які сприятимуть  розвитку "Сузір'я", партнерства у  створенні оптимальних умов для навчання та виховання дітей.

Заступник директора з виховної роботи Гур'єва О.М.