На фронті загинув наш випускник Дмитро Перець

Date: 12 вересня 2023 о 10:56

12 вересня ми попрощалися з Перцем Дмитром Олеговичем, який загинув на фронті. Виражаємо щирі співчуття родині Дмитра та його близьким. Він віддав за нашу свободу найцінніше - своє життя. Вічна пам'ять! Ніколи не забудемо й ніколи не пробачимо.

12 вересня ми попрощалися з Перцем Дмитром Олеговичем, випускником Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я', який загинув на фронті. Дмитро пішов захищати нашу країну ще до повномасштабного вторгнення і був відданий своїй справі до кінця. Однокласники його знають як хлопця, який завжди міг помістити усмішку на найсерйозніші обличчя, міг розрадити в сумні моменти та був душею компанії. Він залишив свій особливий слід в серцях всіх, хто його знав. З нами залишається багато добрих спільних спогадів та безмежна вдячність за захист рідного краю.

"Дмитро був учнем веселим, щирим, бешкетливим, як і всі хлопці. Це був учень, якого знали всі в школі, і вчителі, і діти. Закінчивши школу, Дмитро завжди зупинявся при зустрічі та цікавився, як там у школі, як в сім'ї справи. Не задумуючись про своє власне життя, він став до лав наших захисників, став на захист своєї Вітчизни та нас усіх. Для всієї шкільної родини - це велика втрата!" - згадує Наталія Кудіна, директор Оріхівської гімназії.

В часи, коли росія продовжує чинити геноцид нашого народу, тримаймося один одного. Виражаємо щирі співчуття родині Дмитра та його близьким. Він віддав за нашу свободу найцінніше - своє життя. Вічна пам'ять! Ніколи не забудемо й ніколи не пробачимо.

Від імені випускників та випускниць Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я" Наргіза Шкроботько