Обдаровані діти «Сузір’я»

Date: 24 серпня 2023 о 10:26, Refreshed 24 серпня 2023 о 10:45

Серпень- місяць підсумків й жнив для освітян. З цієї нагоди у Києві відбулися урочистості з нагородження найкращих випускників із Запорізької області, які отримали 195-200 балів з одного, двох чи трьох предметів на НМТ (національному мультипредметному тесті). Наш заклад представляла Піхуля Валерія, яка склала НМТ з математики на 200 балів, а з української мови та біології на 195. Своїми досягненнями Валерія підбила підсумки титанічної праці протягом одинадцяти років навчання й довела, що навіть у надскладних умовах можна досягнути найвищих результатів.

Захід відвідали почесні гості, а саме: Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та мер міста Мелітополя Іван Федоров. Пан Михайло розповів про те, як ставив перед собою цілі, коли був студентом, як досягав їх, і які перешкоди були на його шляху; дав безцінні поради й змотивував випускників не зупинятися на досягнутому. Діти  мали можливість поспілкуватися з гостями та поставити питання, які їх цікавили найбільше. Після цього кожен із випускників отримав цінний подарунок.

Захоплива екскурсія заводом "Арсенал", де тепер знаходиться сучасний простір "Сreative state of Arsenal" з офісами різноманітних компаній та місцями для коворкінг, справила незабутні враження на запорізьких випускників. Організатори підготували подорож автобусом до офісу однієї з найкращих українських ІТ-компаній "Genesis". Представники компанії презентували роботу  своєї фірми, провели офісними кабінетами, а також розповіли, чому комп'ютерні технології зараз – це величезні можливості, які є невід'ємною частиною кожної професії.

Кожен випускник для «Сузір’я» - це пташеня, яке випорснуло з рідного гнізда й полетіло назустріч новим випробуванням. Вітаю Валерію зі вступом до Національного медичного університету імені О.О.Богомольця й бажаю  світлої дороги на шляху до самостійного життя, особистісного росту і впевненості у всьому.