Розсипи талантів «Сузір’я»

Date: 5 червня 2023 о 01:20

Наші учні у травні взяли участь у марафоні та олімпіаді від Green Country та TalkEn.Cloud.

Яскраве, насичене подіями, конкурсами шкільне життя -основа мотивації кожного учня. Наш заклад, педагогічний колектив обрав пріоритетом зацікавити учня до навчальної діяльності, стимулювати його можливості, виділити в кожному родзинки творчості й таланту.

Травень-останній місяць навчального року, але це не  завадило учням взяти участь  у марафоні та олімпіаді від Green Country та TalkEn.Cloud. Всеукраїнська олімпіада з англійської мови проходила у 4 складні етапи,які наші учасники з легкістю здолали, а винагородою стали високі результати. Статистика нашої співпраці з учнями:

• 8955 учасників приєдналися до марафону;
  • 3166 учасників пройшли олімпіаду;
  • 664 учасники отримали сертифікат 1-го ступеню ;
  • 1152 учасники отримали сертифікат 2-го ступеню;
  • 887 учасників отримали сертифікат 3-го ступеню;

Зірочки «Сузір’я»:

Синчило І.А. 45 учасників: Диплом І ст- 4, Диплом ІІ ст- 14, Диплом ІІІ ст - 17. Диплом учасника- 11.

7-а Савчук Тимофій- ІІ ст., Скиба Анастасія-ІІ ст.,

7-в Біньковська Анжеліка -ІІІ ст., Чубенко Станіслав-ІІІ ст.,

9-б Петровський Матвій-І ст., Іванов Костянтин-ІІ ст.,  Безносов Кіріл- ІІІ ст., Романов Павло-ІІІ ст., Роговська Валерія-ІІІ ст., Біньковська Альбіна -ІІІ ст., Калашніков Давід-ІІІ., Жолоб Аріана-ІІІ., Плотнік Меланія-ІІІ., Нездоймінога Нікіта-учасник, Нескоромна Софія-учасник,

10-б Дротянко Марія-ІІ, Коломієць Дар'я -ІІ, Габідуллін Ярослав-ІІІ, Зязєва Катерина- ІІІ, Онищенко Анісья-учасник, Болю Іван-учасник, Владімірова Карина-учасник,

11-а Короєд Олександр -І, Таран Андрій-І, Піхуля Валерія-ІІ, Чекасін Даніїл-ІІ, Шпіков Денис-ІІ, Лавренко Ніколь-ІІІ, Лавданський Артем-ІІІ, Потайчук Анна-ІІІ, Білоус Денис-учасник, Тютюнник Віра-учасник, Тютюнник Надія-учасник, 11-б Чаричанська Вєроніка-ІІ, Ромашкін Артем-учасник.

11-в Дібровський Артем-І, Пінчук Нікіта-ІІ, Юренко Софія-ІІ, Войтешонок Мєланія-ІІ, Дудка Богдан-ІІ, Клейн Анастасія-ІІ, Леоненко Анастасія-ІІ, Пиріжок Віолетта-ІІІ, Рогов Дмитро-ІІІ, Богдан Крістіна-учасник.

Марич О. М. 6-А Піхуля Олександр - ІІ ст. Сулиз Арсеній - І ст. Щербина Дар'я - І ст. 6-Б Іванець Діана - ІІІ ст. Квас Олександра -ІІІ ст Мамушкіна Марія - учасник. 6-В Чернова Ксенія - ІІ ст Донська Валерія - ІІІ ст.

Сєліванова О. В . 21 учасник : Диплом І ступеню- 5, Диплом ІІ ступеню -10, Диплом ІІІ ступеню - 4, Диплом учасника - 2 10- а Науфок Софія - І Панова Віолета -І Трофименко Олександра- І Захарченко Сергій- ІІ Дяченко Аліса- ІІ 9-а Галутва Анастасія- І Бєлова Єлизавета- ІІ Романов Роман- ІІІ Ткаченко Тімофєй-ІІ Маруєв Олександр-ІІ 7-А Іванова Д-ІІ Кожухар Марк-ІІ Горбачов Максим-ІІ Бисьмак Кирило-ІІ Ковальов Олексій-ІІ Колбасов Артем-ІІІ 7-в Хоменко Аріна- І Акименко Артем-ІІІ Стрельцов Данило-ІІІ Забейда Ілліан-учасник 6-Б Петренко Єлізар-учасник .

Коноваленко С. С. Кузеванова Дарья ІІм Савчук Валерія Ім Бондаренко Еліна ІІІ м Логвін Роман - Ім Саєнко Юліана - Ім Твердохліб Іван Ім Різниченко Матвія - І м.

Саветченко А.Ю.  8-Б Диплом І ступеню — Лісаченко Софія, Карлова Поліна, Лотвін Поліна, Мартинко Каміла, Усата Поліна, Шелудько Поліна. Диплом ІІ ступеню — Виблов Владислав, Донська Софія, Гужва Софія, Мунтян Анастасія, Козир Матвій, Суходоля Гліб, Золотько Дмитро - учасники. 8-А Старіков Макар - диплом ІІ ступеню.

Усім учням шана й подяка, адже лише наполеглива праця , бажання й прагнення саморозвитку-запорука успіху у майбутньому. Щира вдячність учителям, що своїм невтомним бажанням прагнуть зацікавити й мотивувати учня, а головне-досягнути найвищого результату. Сучасний формат онлайн-олімпіад -ще один крок до розбудови оновленого формату освіти.

Керівник методичного об’єднання вчителів англійської мови

Саветченко Анастасія

Редакція: Карпій Аліна Миколаївна