Сузір’ївці серед переможців Всеукраїнської інтернет-олімпіади з англійської мови

Date: 7 березня 2023 о 00:05

Найвідоміший в Україні національний університет «Острозька академія», яка  має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу, гостинно зустрів 11 січня 2023 року учасників Всеукраїнської інтернет-олімпіади з англійської мови.
Наш опорний заклад представляли  37 учнів 8-11класів, а особливо приємно привітати...

Найвідоміший в Україні національний університет «Острозька академія», яка  має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу, гостинно зустрів 11 січня 2023 року учасників Всеукраїнської інтернет-олімпіади з англійської мови. Організатором заходу стала КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ФАКУЛЬТЕТУ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКИХ МОВ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ».

Наш опорний заклад представляли  37 учнів 8-11класів, здобувачі освіти успішно пройшли реєстрацію та взяли участь у конкурсних завданнях. Хочу зауважити, що етапи олімпіади складені з урахуванням чотирьох видів мовленнєвої діяльності, а саме: читання, аудіювання, говоріння і письмо.

Усі етапи конкурсу учні впевнено демонстрували свої неперевершені вміння й практичні навички володіння англійською мовою, досконало пройшли найскладніше випробування-сприйняття іноземної мови на слух від носіїв англійської. Вправно писали свої креативні есеї й дотепні мінітвори, виправляли помилки у запропонованих текстах, а ще переконались, що їх знання, отримані в «Сузір’ї», є конкурентоспроможними.

Оплески нашим зірочкам, які показали дуже гарний результат, а особливо приємно привітати:

Старікова Макара  учня 8-А класу (учитель-наставник Сєліванова О.В.). Макар серед учнів-учасників 8-х класів здобув ІІ місце й став переможцем.

Піхулю Валерію,  ученицю 11-А класу (учитель-наставник Синчило І.А.), яка здобула перемогу серед учнів 11-х класів і посіла почесне ІІ місце.

Вітаємо наших учнів-учасників, переможців і їх наставників! Бажаємо  здійснення планів і мрій, креативу й успіху, реалізації своїх цілей у найближчому майбутньому на благо України.

Керівник методичного об’єднання вчителів іноземних мов

Анастасія САВЕТЧЕНКО