Вічно живий!

Date: 6 березня 2023 о 23:38

9  березня  відзначаємо день народження Тараса Шевченка.
Пропонуємо вашій увазі добірку висловів , які звернені до нас – українців 21 століття.

У дні потрясінь, революцій та війни Кобзар завжди актуальний.  Великий пророк Тарас Шевченко понад двісті років веде свій народ від неволі до волі, веде нас до справжньої сильної країни. Країни, якою пишатимуться в усьому світі. Тарас був поруч із нами під час Революції Гідності.  Зараз його слово правди, слово віри допомагає нам  боронити Україну.  І коли сьогодні агресор загрожує нашій землі, знищує міста й села, знищує  народ, Тарас разом із нами. Його  слова «борітеся - поборете» стали нашим гаслом, нашою зброєю. Зараз для кожного з нас вони  набули сакрального значення: наша країна — найбільша цінність, ми готові битися за неї, бо вона — найкраща.

Ми сьогодні  об’єдналися, Тарасе! Об’єдналися так, як ніколи досі. Хтось захищає нашу свободу зі зброєю в руках, хтось дбає про біженців, купує їм необхідні речі та їжу, створює прихистки, хтось переказує гроші та закуповує необхідне, евакуює, рятує з-під завалів, хтось дбає про своїх близьких і вже будує план відновлення. Усі важливі і потрібні!

Поезія Тараса Шевченка залишається сучасною та актуальною сьогодні. Його життя – це боротьба за волю українців, а його творчість – невичерпна скарбниця мудрості, джерело духу та правдива совість української нації.

Поширюймо його слова, надихаймося силою правди й бойового духу, будьмо гідними батьків нації та викликів історії, які стоять перед волелюбною Україною.

Адже ми – нація воїнів, нація творців, нація хліборобів, нація визволителів світу!

Пропонуємо вашій увазі добірку висловів, які звернені до нас – українців 21 століття.

Матеріал підготували

вчитель української літератури Наталя Вікторівна БОНДАРЄВА