МО філологів інформує

Date: 15 грудня 2022 о 14:15

Юренко Софія (11-В клас)- ІІ місце-учитель Бондарєва Н.В.;
Піхуля Валерія (11-А клас)-ІІІ місце -учитель Глинянко І.В.;
Савчук Валерія (5-В клас)-ІІІ місце- учитель Карпій А.М.

Літературний врожай

Всеукраїнський конкурс на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)охоплює учнівську молодь та проводиться у форматі літературних творів публіцистичного характеру. Однією із форм національно-патріотичного виховання дітей та молоді є зустрічі із учасниками антитерористичної операції на сході України (АТО), операції обʼєднаних сил (ООС) та повномасштабної війни з росією. Після цих зустрічей у дітей та молоді формується свій погляд на події російсько-української війни – війни за суверенітет і свободу, за соборну, єдину, вільну і незалежну українську державу, за право на СВІЙ історичний шлях. Що таке сучасна війна через призму дитячого сприйняття і була тематикою есе. Конкурс проводився з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності бути захисником України, брати участь у суспільному і культурному житті країни.

Учителі методичного об’єднання філологічних дисциплін із задоволенням організували учнів закладу до написання творів, скоригували й допомогли зорієнтуватися під час написання. Робота виявилася складною, адже як учні так і вчителі ще неодноразово  пережили усі жахіття війни, яка примусила оріхів’ян покинути власні домівки. Усього на конкурс надіслано 11 робіт під наставництвом вчителів української мови та літератури Бондарєвої Н.В. ,Карпій А.М, Глинянко І.В.,Яремчук Н.І., Сьомченко О.П. Рішенням компетентного журі призерами обласного літературного конкурсу стали :

• Юренко Софія (11-В клас)- ІІ місце-учитель Бондарєва Н.В.; Відкрити ►
  • Піхуля Валерія (11-А клас)-ІІІ місце -учитель Глинянко І.В.; Відкрити ►
  • Савчук Валерія (5-В клас)-ІІІ місце- учитель Карпій А.М. Відкрити ►

З творами учнів-переможців можна ознайомитись на нашому сайті. Учителям й учням бажаю в подальшому творчих злетів та найбільших досягнень і впевненості у якнайшвидшій перемозі.

Заступник директора Карпій А.М.