МО філологів інформує

Date: 9 грудня 2022 о 20:56

Цікаві й пізнавальні сторінки з книги життя  мандрівного філософа України Григорія Сковороди учні « Сузір’я» гортали впродовж тижня, присвяченого 300-річчю з дня народження митця.

Вічне життя Григорія Сковороди

Сковорода для сучасних дітей- учень-індиго, студент-хіпстер , вчитель-змінотворець , новатор профорієнтації, сучасний коуч, а наостанок і мандрівний блогер. Під час заходів, організованих і проведених, вчителями української мови та літератури ,учні відвідали віртуальну екскурсію під влучною назвою    « Місця, якими крокував геній». Діти ,хто вперше-знайомився, інші-переосмислили видатні афоризми генія, а «ідея сродної праці» стала провідною на годинах спілкування з профорієнтації для старшокласників.

Не менш цікавим виявився і вебквест, який пройшли 22 педагоги закладу, а відзнаки-грамоти за участь підсолодили приємні миттєвості занурення в чарівний світ видатного українця.

Щороку , грудневої пори, ми поринаємо у неперевершену атмосферу життя й творчості людини, яка прикладом власного життя , яке має виразне громадське звучання, зобов’язує нас, вчителів, вивчати спадщину Г.Сковороди й неодмінно роздавати зернята своїх знань дітям. Віримо: така постать, як Григорій Савич Сковорода допоможе кожному свідомому українцю відчути актуальність його ідей і відіграє важливу роль у нашій національній ідентичності.

Заступник директора   Аліна Карпій