Історія Революції зблизька

Date: 22 листопада 2022 о 11:30, Refreshed 22 листопада 2022 о 11:36

21 листопада наша країна відзначає День гідності та свободи. Учні 6-В класу Комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Сузір’я» Оріхівської міської ради розглядали події, пов’язані з цією датою на виховній годині «Історія революції зблизька».

Революція гідності кінця 2013-го - початку 2014 років, яка дістала назву «Євромайдан», є унікальним, раніше не баченим у світі явищем, що виражена у мирному народному спротиві. Разом  з учнями згадали  найбільш яскраві місця, речі і гасла, яким судилося стати символами «Революції Гідності». Український гімн, стела Незалежності, мандрівне фортепіано, барикади, будівельні шахтарські каски, намети -  всі ці слова об’єднали навколо себе десятки і сотні тисяч людей і стали символами Майдану. "Коктейлі Молотова", водомети, помпові рушниці, димова і вогняна завіса із шин, перші Герої Небесної сотні – все це, як частина протесту, вперше постало саме на вулиці Грушевського.  Революція Гідності відкрила вікно можливостей для найважливіших змін в Україні.

На завершення виховної години діти дали відповідь на питання: «На мою думку Гідність – це…» Їхні відповіді були щирими та відвертими.

З кожною новою річницею Майдану ми маємо змогу осягнути більш повну картину того, що сталося. Євромайдан вже став історією, відійшов на другий план на тлі російської військової агресії та повномасштабної війни росії проти України. Тому дуже важливо зберегти і передати нащадкам правду про події, трагедії  і перемоги того часу.

Класний керівник 6- В класу, вчитель історії, Світлана БОСЕНКО